zapłodnienie

2013-04-15 07:52:11

Dzień dobry. Jestem bardzo młodą osobą, która już sobie nie radzi ze swoimi myślami. Zaczęłam z chłopakiem pieszczoty, ale je przerwałam, miałam schizy ! Nie mogłam o tym przestać myśleć, dostałam okres, to znowu myślałam, że mam jakieś plamienie ... Dzień po okresie, poszłam się koło 10 kąpać, przez pomyłkę wzięłam ręcznik brata, z którego korzystał jakieś 2/3 godziny albo 12 godzin przede mną. Pisze tak bo nie wiem czy kąpał się rano czy wieczorem. Nie wiem co on robił z tym ręcznikiem, mam same takie myśli, ze chłopak mnie zostawi, bo bd w ciąży z własnym bratem. Ciągle płaczę, nie mogę skupić się na nauce, nie myślę już racjonalnie, nawet ta wiadomość pisze w łzami w oczach. Rozmawiałam o tym z mamą, powiedziała, że głupoty gadam. Ale jednak mnie to nie uspokoiło. Proszę o pomoc. Wyjaśnienie mi tego wszystkiego, czy to możliwe. Nawet jakby były plemniki na tym ręczniku.

Witam, nie ma mozliwości żeby doszło do zapłodnienia poprzez ręcznik, jak równiez podczas pieszczot, bez penetracji, warto  swoje wątpliwości i informacje na temat uzyskać od ginekologa lub położnej, napewno w dużej mierze pomoże sie to uporać z natarywymi myslami i wątpliwościami wynikającymi z niewiedzy na ten temat pozdrawiam

Monika Szymańska